знаєш, мені це те ж подобалося, я була готова на все, що завгодно і коли чоловік заповнив своєю булавою мій зад, я закричала від захоплення - це було чудово, мені здавалося, що я вся заповнена чоловічий плоттю. Здається, я навіть відчувала, як обидва члени стикаються між собою крізь перегородку всередині мене, чоловіків просто буйствував в моєму задньому проході і я перейшла на суцільний довгий крик. О-о, Андрій, якщо б ще ти був там і вставив мені в рот. - Ну так, ти б мені його тут же відкусила, - зареготав той. - Ну все вибач, рідний, здається, чоловік прокинувся, дорасскажу, коли прийдеш. - Може, мені кого-небудь захопити? Мовчання. -Подивимося, ну поки. -Поки .- Андрій поклав трубку, обернувся до Каті. - Маленька, лягай мені на обличчя, - і ліг на спину. Катя лягла низом живота на його обличчя, а сама повернулася до його ніг і стала посмоктувати здиблений член. Андрій же, вхопившись за її сідниці, втиснув її лоно у своє обличчя і встромив мову в піхву. У такій позі вони лежали досить довго, поки піхви відео Катя не довела хлопця своїми губами до оргазму: сперма бризнула їй в горло, заповнила рот, полилася назовні, стікаючи по мокрому члену вниз, на яйця. А дівчина все не випускала його з рота, пригнічуючи позиви кашлю: рідина була терпкою.
     ***
- Катюша, пішли у ванну, - Андрій приобнял Катю за талію. - Хочеш підмитися? - Ні, - і він пильно подивився їй в очі. - Та ти маніяк, - дівчина відсторонилася. - Я тобі що, кактус, який треба поливати? - Тобі ж сподобалося. І потім, на тобі зараз немає сукні. - До речі, не забудь його попрати, - Катя піднялася .- Ну, пішли, чи що? Увійшовши у ванну кімнату, Катя відкрила теплу воду і сіла на білу кераміку. Андрій увійшов слідом, переступив через край ванни і став над Кет. Взявся за член:-Я хочу на обличчя. -Тільки ковтати я не буду, врахуй. -Добре, добре, тільки на обличчя, - і в наступну секунду бризнув жовтий фонтанчик; спочатку він ударив вище, в стіну, але Андрій швидко виправився, і ось вже тугий струмінь б'є в обличчя Каті, потрапляє їй на волосся, на очі, губи і шию, потім на груди і знову на обличчя. Але ось струмінь рідшає, член опускається.
Катя тут же, не відкриваючи рота, підставила своє обличчя під воду. Андрій же включив душ, взяв мило, опустився до своєї дівчини і почав її мити: він намилював її і цілував, цілував і намилював, а теплі струмені води лилися і лилися на них, не перестаючи.