Вогні дуже великого і моторошно самотнього міста стелилися під нами, складаючись в хитромудрі візерунки нічних метеликів і забутих карнизів. Вони переливалися і мерехтіли в п'янкому повітрі літньої ночі, віддаючи нам трохи свого розсіяного тепла. Вітер грав у її волоссі, ніжно чіплявся за її і без того коротку спідницю, і запобігливо пестив вологі від води з фонтану губки.
     Ми стояли на одній з найвищих точок цього дурного міста і дивувалися його нічний вишуканої краси. Вона перервала нашу легку задума тихим шепотом:
     - Макс, а навіщо нам відображення неба?
     - Як навіщо? - Мені не хотілося порушувати нашу внутрішню зв'язок питанням "Про що ти?" і замість цього я обійняв її ззаду за талію, поклавши голову їй на плече.
     - Подивися: там, зверху - зірки а внизу - вогні. Але виглядають вони зовсім як зірки, навіть мерехтять схоже, розумієш?
     - Так, а освітлений Майдан звідси - зовсім як Місяць, тільки трохи більше і неправильно. - Я нарешті вловив потік її думок - і вони несли в собі якусь потаємну красу.
     - Але навіщо нам ще одне небо?
     - Не знаю, чесно. Але Небо і Земля завжди йшли поруч. На початку - сльота земна і сльота небесна ... Вибач, вода то є. Ніби близнюки. А потім - небо дає дощ - на землі  розпускаються піхви відео трави, дає тепло - виростають плоди і загоряють такі поросята як ми, дає зірки - і недобиті зграйки романтиків (отримую ліктем під бік) виповзають зі своїх нірок акомпанувати їм очима в ночі ... Люди намагалися зробити Небо Землею - але ж навіть до колонізації Місяця ще не дійшла, і як альтернативний (не нічний слово) варіант - Небо на Землі. Адже якщо зірки запалюють, значить це комусь потрібно?
     - Дуже потрібно. Навіть якщо вони на землі.
     ... Макс, можна я стану твоєї Землею? ...
     Я розгорнув її обличчям до себе і подивився в очі. У глиб. На дні ще жевріло відображення зірки.