Я в принципі теж не мовчав ... Я знову наздоганяв Зірку. Я бачив, що вона переливається всіма кольорами веселки (дивна зірка? Та ну!) І здавалося, що вона ось-ось вибухне всім божевіллям фарб. Хмари згустилися й опускалися вниз, до землі. За ним то тут, то там проскакували розряди, раз по раз в землю били блискавки. Я був на межі. Вона кричала, спина знову вигнулась, шаленство її рухів досягало межі. За Землі побігли тріщини. Плити піднімалися вгору. Усе це валилося і вмирало в потоках вируючої лави, блискавки Неба зливалися з вогнем Землі в єдине ціле ...
     Вгору-вниз. Вгору-вниз. Ми мчали диким алюром туди. Зірка була вже поруч - простягни руку - і вона твоя. Вона пульсувала як наднова, граючи вогнями. Земля перетворилася на величезне поле киплячій і бурхливої лави. Небо стрімко падало на неї, пронизуючи її вогненне тіло виром блискавок. Я захрипів. Вона продовжуючи робити останні неймовірні рухи вверх-вниз пронизливо закричала. Небо впало на Землю. Хмари та лава, вогонь і вода, розпечений камінь і блискавки сплелися в єдиний вогненний клубок. Я наздогнав Нашу Зірку. Я влетів у неї, як сонячний зайчик у кульову блискавку. Зірка вибухнула мільярдами вогнів. Всі вибухнуло і сплелося в єдиний хаос енергій насолод ...
     
     Я не знаю, коли все пройшло. Через дві хвилини або через дві години. Я відкрив очі. Ми сиділи в тій же позі, вона тісно притискається до мене і плакала. Я до піхви відео болю вгризався у свою долоню ... Небо починало сіріти. Співала невмілу трель перша міська птах. Я ніжно провів долонею їй по щоці:
     - Все добре, Земля. Я наздогнав Нашу Зірку. Я. .. Я люблю тебе.
     Вона перестала схлипувати, подивилася з вдячністю в мої очі і промовила:
     - Так, все добре, моє Небо. Ми її наздогнали. I love you too ... І це не остання Наша Зірка. Ще буде багато Зірок і полювань.
      Вона ласкаво посміхнулася ...
     
     Ми дивилися на прокидається дурний, дуже дурний і дуже велике місто. Невже так важко підняти голову і побачити Зірки? Дурні. Я закурив. Вона попросила сигарету, і я їй не відмовив. Як же відмовиш своєї Землі? Та й після такого. Ми стояли обнявшись і курили, насолоджуючись Світанком. Нашим Світанком ...
     
     - Макс, а Макс? А що приємніше кидати палиці або ловити Зірки?
     Я все-таки не втримався і зробив те, що треба було зробити на самому початку нашого знайомства - вщипнув Землю за її нестерпно чарівну попку ...