Катя не встигла перепробувати все, але того, що вона пережила за ці декілька літніх тижнів, їй вистачило надовго: піхва нило, а груди, покрита засос, з синцями укусів, витягнулася.
     ***
Але ми ще повернемося до історії статевого дозрівання нашої героїні. А поки що давайте повернемося у ванну, де Катя мила руки. Ні, вона вже в туалеті - випита рідина просилася назовні. Опустивши голову на груди, майже засинаючи, вона сиділа на унітазі, чекаючи, коли вичерпається її джерело і слухаючи дзюрчанню струменя.
     Двері в туалет залишилася незакритих і Катя не помітила, як та прочинилися і в щілину, що проник вічко відеокамери. Коли остання крапля досягла мети, Катя простягнула руку назад і натиснула на злив. Вона вже збиралася встати, але тут відчула на своєму плечі чоловічу руку. Вона підняла голову і втупилася у спрямований на неї об'єктив. - Ти хто? - Запитала вона, остаточно втративши орієнтацію у часі та просторі. - Хуй в пальто, - відповіла камера і додала, - зніми з мене штани і зроби те, що, як кажуть в універі, виходить у тебе краще за всіх. - А-а, - п'яно посміхнулась Катя, - хочеш, що б я в тебе відсмоктати? -Яка ти догадлива, - вимовила камера, а чоловіча рука лягла їй на потилицю.
     Діючи майже автоматично, Катя розстебнула на Андрієві ремінь, ширінку і спустила штани до його ступням. Потім, глянувши на мене, придивилася до об'єкту: об'єкт був не видатний, але вельми товстий. Мошонка була вкрита густою рослинністю, що покривала так само ноги, живіт і груди. -Який лапочка, - промовила дівчина - і пальці її правої руки лягли на здиблений член, скрутили його, утворивши колодязь, і відтягнули вниз шкіру з головки. Головка легко оголилася. - Е-е, та ти давно не трахался. милий, - уклала Катя, придивившись уважніше. - Головка ні фіга не червона. Значить, швидко закінчиш. Закінчивши на цьому дослідження, Катя висунула свій язичок і провела ним по мошонці. Щілина на верхівці головки розширилася від збудження. Вільною рукою Андрій направив кулак дівчини із затиснутим в ній членом їй на обличчя і провів їм по її щоках. -Візьми ж його, візьми в рот! -Не терпиться відполірувати? - Усміхнулася Катерина і лизнула стовбур. Потім, спонукає трохи кулачком вгору-вниз, вона, нарешті, запустила тремтячий від знемоги член в порожнину свого рота і стала смоктати. Вона робила це вдумливо, не поспішаючи, відчуваючи, що теж починає порушуватися.
     Але, як вона вірно припустила, Андрія не вистачило на довго - вже через хвилину він бурхливо вилився їй на обличчя і шию, підстібаються міцним жіночим кулачком. Камера в його руці затремтіла, заколивалася, але встигла зловити ті миті, коли перший струмінь густий сперми вирвалася назовні і зустрілася з підборіддям сидить на унітазі дівчини.
     ***
Катя вирішила, нарешті, встати, але Андрій знову попросив її цього не робити:-Я хочу помочитися на тебе, - просто сказав він. -Ти що, зовсім охуел? - Катя покрутила пальцем біля скроні. - І так мені плаття спермою забруднив (на ній було червоне плаття з бавовни), як я потім додому піду? -До ранку ти все одно не втечеш. Я його потім в пралку кину, до ранку висохне. - І, погладжуючи її по волоссю, - ну будь ласка, Катюша, що тобі варто. Після недовгого мовчання Катя відповіла:-Добре, чорт з тобою, збоченець, тільки дивися не в наявності, я вже напилася.
     Наполовину пониклий член ожив, надувся, пропускаючи наверх жовту струмінь і, хитнувшись, бризнув на груди дівчини. Сукня стало темніти, вбираючи вологу, чітко проступила груди, плоский живіт. Рідини, схоже, накопичилося багато, струмінь все не випаровувалася. Андрій трохи зігнув коліна і направив останні міліграма Каті між ніг, намагаючись потрапити точно в щілину. Нарешті, він закінчив і, задоволений, вийшов, продовжуючи знімати на плівку як дівчина, в наскрізь мокрому платті, піднімається з унітазу, одним рухом знімає плаття через голову, переступає через такі ж мокрі труси, абсолютно гола, виходить у коридор, залишаючи на лінолеумі сліди проходить у ванну і, не закриваючись фіранкою, ставати під душ.
     ***
Андрій натискає паузу, біжить до кімнати, швидко скидає з себе одяг, бере триногу, прикручує до неї камеру, встановлює її у вузькому коридорі навпроти ванної, натискає на "запис" і, залишивши двері відчиненими, забирається до дівчини у ванну.
     -Нудьгував? -Сказав Андрій, обіймаючи Катю зі спини. Його долоні лягли їй на груди і сильно її стиснули. Член притиснувся до м'яким і теплим сідницях і почав ласкаво про них тертися. - Ти, Катюша, просто клас, такий у мене ще не було. -Звичайно, - відповіла та, - таких дурочек як я ще пошукати піхви відео треба. Я, напевно, перша з наших, хто дозволив на себе ссать. Це все горілка, казала мені тітка - не пий горілку, блядь станеш. -Не ссать, а мочитися, лапочка. У тому, що подобатися обом партнерам, немає нічого ганебного. -А з чого ти взяв, що мені сподобалося? -Ну, ти ж не відсторонилася, все на себе прийняла. -Взагалі-то, було незвично, не сперечаюся. -Завівши руку за спину, Катя зловила пальцями піднеслися від контакту з її стегнами член і стала його онанировать. -Ей, хлопчик з пальчик, а чи не пора тобі задовольнити мою волохату малятка? Не примушуючи себе довго чекати, Андрій нагнув Катю вперед, попросивши її впертися в краю ванної, і запустив руку їй між ніг. Долоня лягла на слизькі статеві губи, два пальці проникли всередину, і, зачіпаючи клітор, почали імітувати зносини. На цей раз Катін партнер не ризикував передчасно розрядитися і міг дозволити собі невелику прелюдію. Він навіть опустився на коліна і, поставивши одну ногу Кет на борт ванни і отримавши повний доступ до її промежини, вп'явся в неї ротом. Його мова проник всередину, намагаючись лизнути стінки піхви, губи захоплювали рожеві складки і відтягували їх на себе. Відчувши кінчиками пальців, що горошина клітора Кет помітно збільшилася