Андрій прискорив темп і дівчина відповіла йому гучним стогоном. -Ну виебі ж мене, миленький, ну хочу я тебе, хочу, не муч мене, увійди, увійди скоріше, - залепетала Катя. Андрій встав і, прицілившись, увігнав свою палицю в тіло дівчини. Він дер її з великою амплітудою рухів, майже повністю висовуючи член назовні і тут же зажене його назад; його яйця при кожному зближенні з гучним ляпанцем вдарялися об білі сідниці Кет; та стогнала і смикалася всім тілом. На них продовжувала литися вода і коли Андрій кінчав, вийнявши член і направивши його на спину дівчини, густі краплі сперми тут же розмивалися і зникали.
     Витерши один одного рушником, вони вийшли з ванної. Андрій знову обійняв Катю ззаду і, нахилившись, підхопив її під коліна і підняв, так що вона виявилася притулена до нього спиною а її ноги розведені. Він підніс її впритул до камери:-Покажи глядачам, яка в тебе гарна пізденка. -Дивіться, та не закінчите завчасно,-засміялася Катя, розсовуючи пальчиками статеві губи і показуючи в об'єктив почервоніле нутро.
     ***
Після цього, в такій же позі, Андрій доніс Катю до заздалегідь простеленій ліжка і поклав. Потім повернувся за камерою, направив її на ліжко і прилаштувався поруч.
     -А хочеш подивитися зйомки інших жінок? - Запропонував він. -Ти потім і мене так само будеш усім показувати? - Запитала Катя. -Не всім, кицька, тільки сестри. -Кому, кому? -У мене є старша сестра, у нас з нею бартер: вона мені показує, як бавиться з чоловіком, а я, відповідно, своїх подруг. - А ти сам з нею випадково не того? Андрій посміхнувся:-Випадково того. Але рідко. Коли дівчата підходящої довго немає, вона мене виручає. -Але це ж інцест чистої води. -До чого тут це, ми ж не дітей робимо, а просто розряджається. Ми з нею з дитинства цим балуємося. Так хочеш подивитися? -Як ти з нею, - Катя піднялася на ліктях. А Андрій вже ставив касету. З'явилися титри: "Сестричка. Частина 2". -Перша не дуже цікава, - пояснив Андрій .- Там звичайний трах. - А тут незвичайний? На екрані показалася повна блондинка в домашньому халаті. Вона повернулася до камери спиною і скинула халат на підлогу. Потім нахилилася, діставши долонями до підлоги. -Ти диви, яка гнучка при такій-то комплекції, - прокоментувала Катя. -Як сестру-то звуть? -Марина. Камера наблизилася. Здалася вільна рука Андрія: вона лягла на жіночу сідницю і стала її м'яти. Крупний план: виголена промежину, пухкі, багато складчасті статеві губи? -Вона в тебе голиться? -Так,-відповів Антон, лягаючи і привертаючи піхви відео  до себе Катю. - Її чоловік любить, коли там все гладко і все видно.
     Камера поставлена на табурет збоку. Тепер стало видно і Андрій. Він вже голий, підійшов до сестри ззаду, підніс до стегнами свій член, поводив їм по складках, приставив до входу в лоно, схопився руками за боки жінки і з силою загнав свій снаряд всередину. Марина охнула, але продовжувала стояти, склавшись навпіл, сховавши обличчя в коліна. Молодший братик її не шкодував, вганяв свій член по самий корінь і тьопав долонями по товстих стегнами. Ось вона не витримала, опустилася на коліна, вставши на рак. Андрій, не виймаючи, опустився разом з нею і став дерти її ще дужче, як кіт кішку. Вона гримала, примовляла "давай, Андрій, давай, не шкодуй мене". Але Андрюша вже кінчав, кінчав усередину, знаючи, що сестра охороняється.
     Наступна сцена: сестра робить Андрію мінет: затиснувши його член між своїх розкішних налитих грудей, вона при кожному сходженні запускає його собі в рот.